Tel: (0.224)224 04 01/224 03 01 | Mail: info@ixirbilisim.netMİND

LOGO tarafından alanında dünyada öncü bir teknolojik altyapıyla sunulan LOGO Mind, standartları bir adım öteye taşıyarak sahip olduğunuz veriyi rekabet avantajına dönüştürmenize imkan tanıyacak.

LOGO çözümleri ile kusursuz bir entegrasyona sahip olan LOGO Mind her an, kurum içerisindeki her kullanıcı tarafından konumdan bağımsız olarak anlık sorgu ve analiz imkanı sağlayan bellek içi motor, dashboard, etkileşimli rapor, animasyonlu grafikler ve analitikler gibi özelliklere sahip. İleri düzey bellek içi motoru ile sorgu yanıtlama sürelerini anlık mertebelere indiren çözüm, anlık iş fırsatlarının avantaja dönüştürülmesine destek oluyor. Sezgisel analizler, teknik bilgisi olmayan kullanıcıların LOGO verilerini hızlı ve basit bir biçimde sürükle-bırak yöntemiyle kullanmalarına; bu verilerden tablo oluşturmalarına ve bu tabloları detaylı biçimde düzenlemelerine olanak tanıyor.

LOGO Mind iOS, Android ve Windows gibi mobil platformlarda bilgi görüntüleme, inceleme ve oluşturma imkanı veriyor. İnternete entegre çalışan yazılım sayesinde kullanıcılar verilerine istedikleri yerden istedikleri zaman ulaşabiliyor, işletmeleriyle ilgili güncellemeleri anlık olarak takip edebiliyorlar. Bir veya birden fazla veri kaynağından aldığı veriyi okunması kolay, tamamen interaktif bir biçimde sunan LOGO Mind iş zekası çözümü; kullanıcılara sahip oldukları bilgileri baz alarak, işletmeleri ile ilgili gerçeklere dayalı ve isabetli kararlar alma olanağı tanıyor.

Neden LOGO Mind?

  • Yüksek hızlı bellek içi (In-Memory) veri hesaplama altyapısı ve akıllı sorgulama yöntemleri sayesinde birleştirme ve hesaplamalardaki yanıt verme sürelerini optimum düzeye çıkarır.
  • iOS, Android ve Windows mobil işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlarda bilgiyi görüntüleyebilir, inceleyebilir ve yeni bilgiler oluşturabilirsiniz.
  • İnteraktif raporları hızlı bir biçimde oluşturabilen, en iyi web-tabanlı rapor tasarımcısıdır.
  • Dashboard’lar ile interaktif grafik, harita ve görsel bileşen (widget) yoluyla işletme verilerinize bir bakışta hakim olabilirsiniz.
  • Özel hazırlanmış görselliği yüksek yönetici dashboard’larına bilgisayar, tablet ve akıllı mobil cihazlar ile erişerek Mali Durum, Satış Özeti, Satış Detayı, Sipariş-Stoklar, Satınalma-Tedarikçi ve Mali oranları anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Sezgisel sürükle-bırak web tasarımcısı, teknik bilgisi olmayan kullanıcılara kendi rapor, dashboard veya analiz görüntülerini oluşturma imkanı verir.
  • Verilerinizde görüntüleme, tablolama, filtreleme ve detaylandırma yapmak üzere tasarlanmış güçlü analitik sorgular ve sezgisel etkileşimli kullanıcı arayüzü, geniş veri kaynaklarını analiz eder.
  • Geleneksel iş zekası (BI) araçlarının aksine LOGO çözümleri ile hazır entegrasyon sayesinde, modern bir kullanıcı arayüzü, esnek bir mimari, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir fiyatlandırma modeli ile kullanabileceğiniz en pratik ortamı hazırlar.
  • İş zekası sunucusunda hangi işlemlerin kim tarafından yapıldığı kayıt altında tutulur.
  • İlişkisel veya ilişkisel olmayan farklı veri kaynaklarından ayıklama veya hesaplama yöntemi ile oluşturabileceğiniz veri havuzu özelliği vardır