Tel: (0.224)224 04 01/224 03 01 | Mail: info@ixirbilisim.netTEKNİK HİZMETLERİMİZ

Kendimizi, hizmet verdiğimiz kuruluşların IT departmanı gibi görüp, bilgisayar dünyasının karmaşık ortamında onların işlerini kolaylaştırmak için yalnız bir kişinin değil bütün tecrübeli bir teknoloji ekibinin bilgi ve birikimini diğer deyişle tüm “know how” ımızı ortaya koyuyoruz.

Ekibimiz çok genç ve dinamik, konularında uzmanlaşmış, daha önce Türkiye’nin önde gelen birçok marka ve kuruluşunda gerek görev almış, gerekse hizmet vermiş kaliteli bireylerden oluşmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kuruluşların kurum prestijine uygun yaklaşımlarla, bilgisayar ortamındaki çalışmalarının aksamaması için önlemler alınması, bilgisayar sistemlerinin içerdikleri programlar ile birlikte entegre olarak çalışmasını ve aynı zamanda oluşabilecek aksaklıkların da, Teknik Destek / Bakım hizmetleri sağlayarak müşteri odaklı pratik ve hızlı çözümlere ulaştırılmasını amaçladık.

Teknik destek hizmetlerimiz standart teknik destek ve kurumların ihtiyacına göre belirlenen anlaşmalı özel destek hizmetleri olmak üzere 2 ayrı formdadır.

1. Standart Teknik Destek Hizmetlerimiz

Yapılacak işlemin belirlenen fiyat tarifesine göre 7/24 anlaşmasız müşterilerimize teknik destek vermekteyiz.

2. Özel Anlaşmalı Destek Hizmetlerimiz

Yıllık bakım anlaşmaları kapsamında isterseniz çalışma saatleri içinde telefon ve e-mail ile ya da web sitemizden 24 saat online teknik destek alabilirsiniz.

YAZILIM HİZMETLERİMİZ

LOGO Çözüm Ailesi

LOGO yalnızca yazılım değil; ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar. Bugün biz, teknolojimizi, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi, üretim gücü ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışıyoruz.

Logo Çözümleri teknolojik olarak

LOGO Çözümleri sizlere

Birbirini tamamlayan; uyarlanabilir bir ürün ailesi sunmaktadır.LOGO Çözümlerinin geliştirme süreç yönetiminde kalite modelleri olarak CMMI,ISO 15504 kullanılmıştır.LOGO Çözümleri anahtar teslimden paket ürüne kadar yaygın bir yelpazede ürün ve hizmet sunar.Proje kapsamında LOGO ve LOGO'nun sertifikalı İş Ortakları, Uygulama Danışmanlığı (SCOR Bazlı Tedarik Zinciri Uygulama Metodolojisi); Uyarlama Hizmetleri;Proje Yönetimi Hizmetlerini sunmaktadır.Ayrıca Değer Katan Teknolojk Ürün ve Hizmetlerle rekabet gücünüzü artırmaktadır.

Bu kapsamda e-İş Çözümleri (B2B, B2C) e-Tedarik Zinciri OLAP, Yönetim Karar Destek Sistemi Konsolidasyon, Uygulamalar Arası Entegrasyon çözümleri sunulmaktadır.